Patch MM DPX LC/PC-LC/PC xx m 50/OM4 BIF (10G+) 2x ø2mm Magenta

Patch MM DPX LC/PC-LC/PC xx m

50/OM4 BIF (10G+) 2x ø2mm Magenta

DescriptionTechnical infoAccessories
Description
Fibersnor Duplex, LC/PC-LC/PC 50/125µm OM4
 
Fiberworks fibersnorer møter IEC, TIA og EN50173 standarder, gir stabil ytelse og lavt innskuddstap. Snorene produseres for å møte kravene til 10G Ethernet og høyere, samt høyhastighets Fiber Channel. Alle snorene gjennomgår en streng slutt-test for best ytelse. MM 50/125µm OM4 snorer er fullt ut kompatible med 50/125µm (OM2, OM3) snorer.
 
  • Møter IEC, EIA/TIA og EN50173 standarder
  • Konnektor møter IEC standarder
    • LC: IEC 61754-20      
  • Kabeldimensjoner: ø2,0mm x2
  • Konnektorens endeflate geometri møter eller overgår IEC og Telcordia standarder
  • Snorene leveres med BIF (Bøyebestandig) fiber
  • Lavt innskuddstap (IL), og returtap (RL)
    • IL typ./maks: 0,15/0,30dB
    • RL typ./min.: -33/-30dB
  • 100% optisk og visuell test
  • Test rapport medfølger hver snor
  • Tilgjengelig med de fleste konnektor typer
  • Tilgjengelig i forsterket utgave, se eget datablad
 
 
 
 
Technical info

Product information

Fiber type Multimode OM4
Polish PC - PC (straight - straight, MM)
Color Magenta / Erika Violet


Accessories
LC Connector Extraction Tool