Patchcord LC/PC-LC/PC duplex

MM 50/125 OM4 (10G), 2 mm, Magenta

Product nr: P-OM4-D2M-LCP-LCP-xx
Choose variant here:
DescriptionTechnical infoAccessories
Description
Dette er en fibersnor som oppfyller de strenge kravene til å bli OM4-klassifisert. Det vil si at det er en 50/125 µm multimodus fiber med ekstra høy båndbredde (4700 MHz*km) som gjør den spesielt anvendelig for bitrater på 10 Gb/s og høyere.
 
Den er også spesialtilpasset bruk med lasere (ikke LED slik OM1 og OM2 er) slik at man er sikker på å få maksimal rekkevidde ut av transceiveren selv ved høye bitrater. 
 
Samtidig er den fullt ut kompatibel med andre typer 50/125 µm multimodus fiber.
 

Typiske data for multimodus PC konnektorer:
Demping: 0,4 dB
Refleksjon: -25 dB
Technical info

Product information

Fiber type Multimode OM4
Polish PC-PC (straight - straight, MM)
Color Magenta / Erika Violet


Accessories
20239
The product is in stock.
The product is ordered from the supplier and the delivery date is confirtmed.
The product is ordered from the supplier, but the delivery date is not confirmed.
The product has to be ordered from the supplier
This product is located on the remote storage.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.