29529

Fibersnorer SC/APC- diverse UPC

G.657.A2 SM 9/125, 3 mm , Gul

Product nr: P-LAGERSALG-SCA-UPC
Product
DescriptionTechnical info
Description
Vi tømmer lageret for diverse utgåtte typer snorer. Alle er gule singelmodus G.657.A2 med diameter 3 mm:
 
  • 10 stk. Fibersnor SC/APC-FC/UPC duplex 1 meter
  • 10 stk. Fibersnor SC/APC-FC/UPC duplex 5 meter
  • 30 stk. Fibersnor SC/APC-SC/UPC duplex 1 meter
  • 30 stk. Fibersnor SC/APC-SC/UPC duplex 2 meter
  • 30 stk. Fibersnor SC/APC-SC/UPC duplex 3 meter
  • 30 stk. Fibersnor SC/APC-SC/UPC duplex 5 meter
  • 30 stk. Fibersnor SC/APC-SC/UPC duplex 7 meter
  • 30 stk. Fibersnor SC/APC-SC/UPC duplex 1,5 meter
  • 30 stk. Fibersnor SC/APC-SC/UPC duplex 12 meter
  • 20 stk. Fibersnor SC/APC-SC/UPC duplex 15 meter
  • 20 stk. Fibersnor SC/APC-SC/UPC duplex 20 meter
  • 10 stk. Fibersnor SC/APC-SC/UPC duplex 25 meter
  • 4 stk. Fibersnor SC/APC-SC/UPC duplex 40 meter
  • 40 stk. Fibersnor SC/APC-SC/UPC simplex 3 meter
  • 20 stk. Fibersnor SC/APC-SC/UPC simplex 5 meter
 
Technical info


29529
The product is in stock.
The product is ordered from the supplier and the delivery date is confirtmed.
The product is ordered from the supplier, but the delivery date is not confirmed.
The product has to be ordered from the supplier
This product is located on the remote storage.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.