51875

Fibersnor SC/PC-ST/PC dupleks

OM1 62.5/125, forsterket oval 5mm orange

DescriptionTechnical info
Description

Forsterket fibersnor med ekstra mekanisk styrke, konstruert som figur-0 hvor en tvillingkabel er kledd med ekstra ytterjakke.

 

Typiske data for multimodus PC konnektorer:
Demping: 0,4 dB
Refleksjon: -25 dB

Technical info

Product information

Fiber type Multimodus OM1
Connector type Straight (UPC, PC)
Polish PC-PC (straight - straight, MM)
Color Orange


51875