35619

Referansesnor SC/APC-SC/UPC simplex 2 m

G.652.D SM 9/125, 2 mm , Gul

Product nr: Q-G2D-S2Y-SCA-SCU-02
Product
DescriptionTechnical info
Description
Referansesnor for testinstrument med svært høye spesifikasjoner.
 
Innskuddstap, max:  0,10 dB
Innskuddstap, typ.:   0,05 dB
Konsentrisitet:   < 0,30 um
Retningsnøyaktighet: 0,20 grader
Technical info

Product information

Polish APC-UPC (angled - straight)


35619
The product is in stock.
The product is ordered from the supplier and the delivery date is confirtmed.
The product is ordered from the supplier, but the delivery date is not confirmed.
The product has to be ordered from the supplier
This product is located on the remote storage.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.