29527

Fibersnorer SC/APC-SC/APC, diverse 2

G.657.A2 SM 9/125, 3 mm , Gul

Product nr: P-LAGERSALG-SCA-SCA2
Product
DescriptionTechnical info
Description
Vi tømmer lageret for diverse utgåtte typer snorer. Alle er gule singelmodus G.657.A2 med diameter 3 mm:
 
  • 30 stk. Fibersnor SC/APC-SC/APC duplex 3 meter
  • 30 stk. Fibersnor SC/APC-SC/APC duplex 7 meter
  • 30 stk. Fibersnor SC/APC-SC/APC duplex 1,5 meter
  • 30 stk. Fibersnor SC/APC-SC/APC duplex 12 meter
  • 20 stk. Fibersnor SC/APC-SC/APC duplex 20 meter
  • 4 stk. Fibersnor SC/APC-SC/APC duplex 40 meter
  • 20 stk. Fibersnor SC/APC-SC/APC simplex 5 meter
Technical info


29527
The product is in stock.
The product is ordered from the supplier and the delivery date is confirtmed.
The product is ordered from the supplier, but the delivery date is not confirmed.
The product has to be ordered from the supplier
This product is located on the remote storage.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.