Patch SM SPX LC/UPC-LC/UPC xx m 9/OS2 G.657.A2 ø2mm Yellow

Patch SM SPX LC/UPC-LC/UPC xx m

9/OS2 G.657.A2 ø2mm Yellow

DescriptionTechnical info
Description
Fibersnor SM Simplex, LC/UPC-LC/UPC 9/OS2 G.657.A2         
 
Fiberworks fibersnorer møter IEC, TIA og EN50173 standarder, gir stabil ytelse og lavt innskuddstap. Alle snorene gjennomgår en streng slutt-test for best ytelse. 
 
  • Møter IEC, EIA/TIA og EN50173 standarder
  • Konnektor møter IEC standarder
    • LC: IEC 61754-20      
  • Kabeldimensjoner: ø2,0mm   
  • Konnektorens endeflate geometri møter eller overgår IEC og Telcordia standarder
  • Snorene leveres med BIF (Bøyebestandig) fiber
  • Lavt innskuddstap (IL), og returtap (RL)
    • IL typ./maks: 0,12/0,30dB
    • RL typ./min.: -53/-50dB
  • 100% optisk og visuell test
  • Test rapport medfølger hver snor
  • Tilgjengelig med de fleste konnektor typer
  • Tilgjengelig i forsterket utgave, se eget datablad
 
 
 
 
Technical info

Product information

Fiber type Singlemode G.657.A2
Polish UPC - UPC (straight - straight)
Color Yellow


20515